Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Big Cyc na Dniach Międzyrzeca Podlaskiego

Utworzony przez obserwator forum, 24 maja 2009 r. o 20:30
Gość napisał:
W pory to już robi obecnie panujący,jego świta i wszyscy kolesie. Drugi raz ludzie nie nabiorą się na maty antypoślizgowe i cały ten bajer. Skocznia nawet nie pomoże...
nawet ci ludzie ktorzy go wsperali w czasie wyborow mowia ze sie pomylili i to bliscy popierajacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
Impreza była super jeszcze nigdy nie widziałem tylu ludzi na Dniach Międrzeca. A to że techniczni Big Cyca późno przyjechali to chyba nie wina Burmistrza.
dobrze ze Bic Cyc zagral teraz. Mamy od nich spokoj przez nastepne kilka lat. A ludzi bylo owszem sporo ale o 20.30 pozniej zaczeli sie rozchodzic. A im dluzej grali tym mniej ludzi bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty co buraku? orgazmu dostałeś na koncercie czwartoligowej kapeli? wielki cyc ci się w nocy przyśnił?
no bo taka prawda z tymi beretami siedziec w domu i radio maryja słuchać i arki noego. Wiem, buraku, że twoi idole to arka noego i przy tym szczytujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta i mochery wyczesywać, żeby puch był większy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ta i mochery wyczesywać, żeby puch był większy
Tak jest.Bardzo nam sie podobało.A ci wszystko krytykują niech sie wyprowadzą z tego,dla nich wstretnego miasta.Niech spojrzą na siebie,zafajdani koneserzy sztuki.Przyspiewki ludowe niech se wyją,oj sorki spiewają,było fest p. Burmistrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goście napisał:
A ci wszystko krytykują niech sie wyprowadzą z tego,dla nich wstretnego miasta... było fest p. Burmistrzu.
zastanów się! jak wszyscy krytykujący wyjadą, to kto zostanie? tylko burmistrz! paru peselowców! no i wy,czyli rodzinny klan szyyy.! to, co to za miasto będzie...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez takich dupków jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza wypadla blado a to dlatego ze kultura wymaga zeby w czasie mszy troche zachowywac sie godnie gdyby taka sytuacja dotyczyla np, modlitwy przy pomniku modlitwa to byl by to skANDAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no bo taka prawda z tymi beretami siedziec w domu i radio maryja słuchać i arki noego. Wiem, buraku, że twoi idole to arka noego i przy tym szczytujesz
ty chyba za dużo koniczyny wpier***asz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie we wczorajszym slowie podlasia wypowiedz kierownika p. szczerbickiego... straszna samochwala z pana kierownika i jaki budowlaniec... amfiteatr chce budowac, by ludzie mogli usiasc jak jest opoznienie w imprezie... trzeba bylo przypilnowac lepiej big cyca, zeby nie bylo opoznienia... po co od razu amfiteatr? organizuje pan jedna plenerowa impreze w roku i do tego potrzebny jest amfiteatr? niech pan zbuduje lepiej strone internetowa, a potem dopiero ten amfiteatr... zachwalal pan w tamtym roku strasznie bulwad nadrzeczny i co? nic tam sie nie dzieje, oprocz pozaru, ktory zadymil cale miasto... gdzie kajaki, ktore mialy byc... no i ta najlepsza impreza w dziejach miasta, wedlug uczestnikow... jakich to uczestnikow, chyba tej slawnej kumy... "kumo chwala nas, wy mnie, a ja was"... czy byl pan kiedys na jakiejs imprezie za czasow burmistrza lesiuka, ze pan porownuje i ocenia? zycze wiecej samokrytycyzmu mniej autopromocji. pozdro kierowniku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...